Prosta Care: eleminon shkaqet e prostatitit

 • PERMIRESON funksionin erektil
 • NORMALIZON urinimin
 • NDALON procesin inflamator
 • RIKTHEN libidon
POROSIT

Prosta Care është efektiv dhe i sigurt për meshkujt e të gjitha moshave

 1. Neutralizimi i simptoma të dhimbshme
 2. Eleminimi i Shkaqeve te prostatitit
 3. Restaurimi i funksionit erektil
 4. Normalizimi i urinimit

POROSIT

PROSTA CARE – METODA MË EFEKTIVE PËR TË RIKTHYER

 • PA kimikatedhe efektet anësore
 • PA masazhe poshtëruese të prostatës
 • PA kirurgji
 • PA antibiotikë dhe injeksione të shtrenjta

IMAGJINONI, SI DO TË NDRYSHOJ JETA JUAJ, KUR TË ÇLIROHENI NGA PROSTATITI!

 1. ASNJË PROBLEM me urinimin
 2. NUK DO TË DUHET TË SHPENZONI PARA PER ilaçe të shtrenjta dhe procedura poshtëruese
 3. DO TË ZBULONI një jetë të re intime

PROSTA CARE – ZHDUK PROSTATITIN ME VETËM NJË TRAJTIM!

Impulset obsesive në banjë nuk ju lejojnë të jetoni plotësisht. Jeni në tension të vazhdueshëm sepse mund të ndodhë në momentin më të papërshtatshëm. Duke mos u kujdesur për simptomat, ju po e vendosni veten në rrezik të madh. Prostatiti mund të zhvillohet në adenoma të prostatës (e cila mund të kthehet në kancer) brenda disa vitesh.

 

A IA VLEN TË RREZIKONI, NËSE PROSTA CARE MUND TË ZGJIDHË PROBLEMIN TUAJ TANI?

MENDIMI I EKSPERTIT:

“Prosta Care ndihmon në trajtimin e prostatitit dhe hipertrofisë beninje të prostatës, duke lehtësuar simptomat irrituese dhe obstruktive dhe për këtë arsye, edhe në bashkëpunim me terapinë tradicionale, mund të parandalojë operacionin ose t’i garantojë pacientit një cilësi më të mirë jete duke pritur të njëjtën gjë”.

Dr Daniel Gjoni, specialist në Urologji dhe Andrologji Poliklinika

SHQYRTIMET E KLIENTETEVE TANE

Kam shumë vite që vuaj nga prostatiti. Në fillim nuk e vura re, por më pas nisa të shkoja në tualet më shumë se një herë gjatë natës. Fillova të merrja medikamente, sepse ndjeva dhimbje, por ato nuk patën efekt dhe patën efekte negative. Unë madje shkova për masazh të prostatës – është ferr. Fatmirësisht gruaja ime kalon shumë kohë në internet, ku gjeti Prosta Care . Faleminderit përsëri sot, sepse ndalova së shkuari në banjë kaq shpesh pothuajse menjëherë dhe harrova prostatitin!

Franko, 58 vjeç

Fillova të kem probleme me aktet seksuale. Ereksioni po zhdukej dhe bashkë me të edhe dëshira. Pastaj edhe dhimbjet gjatë urinimit: në fund shkova te mjeku. Më tha se kisha prostatit për shkak të një infeksioni. Por nuk doja të bëja masazh të prostatës dhe jam alergjik ndaj antibiotikëve! Më pas mjeku rekomandoi Prosta Care-in që është një alternativë efektive natyrale! E bleva dhe e përdora. Pashë menjëherë përmirësimet dhe tani vazhdoj ta marr deri në fund të trajtimit.

Gjergj, 35 vjeç

Burri im nisi të vuajë nga prostatiti shumë kohë më parë. Ai u shqetësua dhe vuajti për këtë arsye. Të mos flasim për seksin: e kishim harruar. Doja ta ndihmoja, kërkova gjithçka në internet dhe gjeta këtë Prosta Care. Ia tregova burrit tim dhe e porositëm. Ai e ka marrë për dy javë tashmë dhe duket se po ndihmon shumë! Gjëja më interesante është se fillova të vesh sërish fustane seksi: Jam shumë e lumtur!

Leta, 42 vjeçe

POROSIT

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: