Nutrivix për humbje peshe: ky është një preparat inovativ i përbërë nga tre faza që ndihmon në humbjen e peshës

PËR HERË TË PARË! Ndihmon dhe rregullon veprimtarinë e humbjes së peshës në varësi të bioritmeve!

 • NË MËNGJES. STIMULON HUMBJEN AKTIVE TË PESHËS
  QË ME PËRDORIMIN E KAPSULËS SË PARË!
 • PËRGJATË DITËS. NDIHMON NË PËRSHPEJTIMIN E DJEGIES SË YNDYRNAVE
  NË SHIFRA REKORD PREJ 150%
 • NË MBRËMJE. NUK LEJON NDALIMIN E PROÇESIT TË DJEGIES SË YNDYRNAVE PËRGJATË GJUMIT!
POROSIT

Ju ndihmon të dobësoheni në mënyrë mjaft efektive pavarësisht nga regjimi juaj!

JU MUND TË PËRSHTASNI HUMBJEN TUAJ TË PESHËS DUKE U BAZUAR TE REGJIMI JUAJ INDIVIDUAL ME NDIHMËN E PREPARATIT MË TË RI INOVATIV!
Komponentët më të veçantë janë mbledhur për herë të parë në një të vetëm duke realizuar kështu një formulë ultra-aktive, e cila mundëson stimulimin e të gjitha reaksioneve të nevojshme biologjike për të arritur një humbje peshe me bazë natyrale, të shpejtë dhe të lehtë për organizmin tuaj!

POROSIT

MUNDËSON NË MËNYRË TË PËRSOSUR STIMULIMIN E TË GJITHA PROÇESEVE TË NEVOJSHME BIOLOGJIKE TË CILAT REALIZOJNË HUMBJEN E PESHËS!

 • NGA ORA 8:00 DERI NË ORËN 11:00. ENERGJI DHE ATIVITET! NDEZ DJEGIEN E DHJAMIT PAS ZGJIMIT
 • NGA ORA 12:00 DERI NË ORËN 15:00. MUNDËSON PËRSHPEJTIMIN E METABOLIZMIT TUAJ! PËRSHPEJTON DJEGIEN E YNDYRNAVE DERI NË NIVELE MAKSIMALE
 • NGA ORA 17:00 DERI NË ORËN 20:00 KONTROLLON OREKSIN TUAJ! QETËSON DHE MBAN NË NJË NIVEL TË LARTË PROÇESIN E HUMBJES SË YNDYRNAVE PËRGJATË GJUMIT

KOMPLEKSI OMEGA 3-6-9

Këto janë acide të plota yndyrore të pangopura, me rëndësi jetike për organizmin njerëzor. Ato stimulojnë ndarjen dhe eleminimin e të ashtëquajturave yndyrnave “të këqia” nga organizmi i njeriut, po ashtu marrin pjesë në normalizimin e proçeseve metabolike dhe hormonale.
Ato ofrojnë një ngopje afatgjatë, e cila redukton në mënyrë të ndjeshme sasinë e ushqimit të konsumuar në ditë. Gjithashtu mundësojnë ngadalësimin e proçesit të plakjes.

 

CELULOZA

Fibra e tretshme ngadalëson përthithjen e karbohidrateve dhe yndyrnave, duke reduktuar kështu oreksin.
Ndihmon në eleminimin e menjëhershëm të substancave toksike mjaft të dëmshme dhe helmuese për organizmin tonë.

MUNDËSON PËRMIRËSIM TË GARANTUAR TË TË GJITHË TREGUESVE SHËNDETËSORË:

 • Siguron reduktimin dhe kontrollin e peshës
 • Mundëson rritjen e aktivitetit fizik për shkak të energjisë së përfituar
 • Nuk lejon humbjen e kontrollit dhe redukton dëshirën për ushqim të dëmshëm për trupin, pjesë e të cilës janë dhe ëmbëlsirat
 • Mundëson një komoditet psikologjik
 • Ndihmon në normalizimin e ndjeshëm të nivelit të kolesterolit

Ky është dhe rekomandimi kryesor i dietologëve për ata të cilët duan të humbasin peshë!

“Nutrivix” – ky mund të cilësohet pa frikë dhe si zhvillimi më inovativ që realisht ndihmon në humbjen e peshës..
Për herë të parë ky preparat zbut pasaktësitë dhe gabimet e një regjimi ditor, të cilat nga ana tjetër pengojnë djegien efektive të yndyrnave, dhe egzaktësisht: pamjaftueshmëria e gjumit, mungesa e një regjimi të shëndetshëm, gjëndje stresi, pasojat e tyre – mosbalancimi hormonal, rritja e oreksit, metabolizmi i ngadaltë.
Falë dhe veprimit që kalon përmes tre fazave të veprimit të Nutrivix djegia e yndyrnave do të jetë MAKSIMALE përgjatë gjithë ditës: dhe në mëngjes, dhe gjatë ditës, MADJE EDHE GJATË KOHËS QË JU DO TË FLINI GJUMË!
Nutrivix vepron gjithashtu edhe me një efekt qetësues, duke normalizuar oreksin, rregullon problemet hormonale dhe përshpejton metabolizmin. Kjo do të thotë që ju do të humbisni peshë në mënyrë të shpejtë, efektivisht dhe pa frikën se përsëri do të rifitoni peshën e tepërt që tashmë kishit humbur. KJO ËSHTË NJË DUKURI ABSOLUTISHT E PËRJASHTUAR!

Donita Vercuni, mjeke dietologe, specialiste e çertifikuar

SIGURIA E PREPARATIT NË FJALË ËSHTË PROVUAR TASHMË KLINIKISHT!

 • JU NUK DO TË KENI NEVOJË PËR KUFIZIME TË NDRYSHME DIETIKE NË KONSUMIN USHQIMOR, SI DHE NUK DO T’JU DUHET TË NDIQNI DIETA TË VEÇANTA PËR HUMBJE NË PESHË
 • ËSHTË I SIGURT PËR SISTEMIN E QARKULLIMIT TË GJAKUT DHE GJËNDRAVE TIROIDE
 • NUK SHKAKTON STRES PSIKOLOGJIK APO FIZIK
 • NUK KA KUNDËRINDIKACIONE, NUK SHKAKTON EFEKTE ANËSORE DHE NUK SHFAQ SINDROMA REFUZUESE

MË SHUMË SE 12 000 FEMRA TASHMË KANË HUMBUR PESHË FALË PËRDORIMIT TË NUTRIVIX!

Unë jam 34 vjeçe. Që në moshën e adoleshencës fillova të shtojë peshë, dhe që atëherë nuk kam mundur të dobësohem asnjëherë, megjithëse kam përdorur të gjitha metodat e mundshme.

Dhe në fund të fundit si mundem unë të humbas peshë kur asnjëherë nuk kam kohë mjaftueshëm për veten time! Puna nga një anë, bashkëshorti dhe fëmijët nga ana tjetër. Shtrihem të fle gjumë në mesnatë, dhe zgjohem në orën gjashtë të mëngjesit. Gjatë gjithë kohës jam e përgjumur, në darkë ha bukë vonë, duke qenë se oreksin është e pamundur ta frenojë gjatë mbrëmjes.

Rezultatet e një kursi të plotë përdorimi për mua janë këto – minus 13 kilogramë pa asnjë përpjekje të jashtëzakonshme.

Ndihem tërësisht tjetër njeri, e mbushur me dashuri dhe optimizëm për jetën, si dhe me shumë energji!

Adela, qyteti i Beratit, 24 vjeçe

Në moshën time 35 vjeçare nuk më kishte shkuar ndërmend se ende mundesha të humbisja peshë kaq lehtë dhe brenda një afati të shkurtër kohor. Çështë më e rëndësishme, pa nevojën e dietave dhe pa ushtruar presion mbi organizmin.

Nutrivix funksionon në mënyrë të shkëlqyer! Për një kurs të plotë përdorimi kam humbur më shumë se 15 kilogramë, në qoftë se do flisnim me shifra konkrete, atëherë rreth dy masa më pak! E ndiej se shumë shejt do të veshim të njëjtat rroba bashkë me vajzën. Dhe çfarë admirimi shof në sytë e miqve të mi! Të gjithë më thonë se nuk tregoj aspak se jam mbi tridhjetë vjeçe.

Dhe kjo është shumë e vërtetë, në momentin që shëndeti dhe pesha janë brenda normave të lejuara, njeriu nuk e tregon moshën, ajo largohet vetëvetiu nga fytyra e tij!

Emanuela, qyteti i Tiranës, 35 vjeçe

Unë vazhdoj studimet universitare, vuaj nga rëndesa psikologjike dhe lodhja fizike, shoqëruar këto dhe me stresin e vazhdueshëm përpara provimeve.

Madje edhe po të duash – është pothuajse e pamundur të humbasësh peshë në kushtet në të cilat ndodhem unë!

Organizmi im është vazhdimisht nën presion, prandaj dhe unë vazhdimisht bie pre e ushqimeve të ëmbla dhe me shumë kalori. Mund të them pa frikë se kam minimalisht 12 kilogramë të tepërt. Kjo është dhe arsyeja përse vendosa të provojë Nutrivix. Për herë të parë pas kaq shumë kohësh, falë tij pesha ime filloj të reduktohet. Pas vetëm një jave, shoqet e mia të klasës vunë re se unë po dobësohesha dukshëm! Jam jashtëzakonisht shumë e lumtur me progresin e arritur, deri tani kam humbur rreth 8 kilogramë,

edhe pse unë sapo kam filluar ta përdor Nutrivix!

Jonida, qyteti i Durrësit, 34 vjeçe

POROSIT

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: