GoSlim për humbje peshe: përthith yndyrnat dhe i shndërron ato në energji

ÇAJ PËR TË GJITHË ATA QË ËNDËRROJNË TË HUMBIN PESHË

 • Heq toksinat nga trupi
 • Redukton oreksin dhe jep energji
 • Heq lëngjet e tepërta nga trupi
 • Prodhon dopaminë (hormoni i lumturisë)
POROSIT

REZULTATE TË DUKSHME QË NË NGA DITËT E PARA!

Shkencëtarët më në fund kanë zbuluar një metodë të thjeshtë dhe praktike të humbjes së peshës pa ndryshuar stilin e jetës. Ata kanë zhvilluar formulën e çajit GoSlim me një shije të ngjashme me çajet e shijshme të njohura, i cili përmban përbërës natyralë që thithin në mënyrë aktive dhe shkatërrojnë yndyrnat dhe nxjerrin të gjitha toksinat nga trupi. Pesha zvogëlohet, por jo gjinjtë. GoSlim shpejton metabolizmin dhe zvogëlon oreksin, gjë që ju lejon të humbni peshë gradualisht çdo javë pa aktivitet fizik dhe kufizime dietike.

Përbërje me cilësi të lartë që do t’ju ndihmojë të humbni peshë shpejt dhe në mënyrë të sigurt!

 1. KARAFIL DHE LULE KAMOMILI. Parandalon thithjen e 80% të yndyrës nga ushqimi dhe grumbullimin e tij në trup, si dhe siguron dekompozimin, trajtimin e nxjerrjen e sigurt të yndyrnave të vjetra dhe substancave toksike.
 2. KOPËR. Stimulon metabolizmin dhe bën procesin e “vetëpastrimit” të trupit, d.m.th. përpunimi aktiv i yndyrës së vjetër të brendshme, e cila është grumbulluar në ije dhe në bark.
 3. LËVORJA E DARDHËS DHE FRUTAT E BREDHIT. Shkatërrojnë dhe eliminojnë yndyrën e tepërt të nënlëkurës së bashku me celulitin, luftojnë varjen e lëkurës dhe ndihmojnë në formimin e trupit të përshtatshëm pas humbjes së peshës.
 4. JAMBALL DHE GJETHE BARI. Rrit nivelin e leptinës, që është hormoni përgjegjës për shkallën e shkatërrimit të yndyrës në trup.
POROSIT

Si ta pini GoSlim?

 • Shtoni çaj në një gotë ose filxhan me ujë të nxehtë.
 • Pijeni çajin dy ose më shumë herë në ditë. Rezultatet më të mira arrihen kur çaji pihet në mëngjes, pasdite dhe në mbrëmje para gjumit
 • Kohëzgjatja e rekomanduar e trajtimit – 1 muaj

SI DO TË NDRYSHOJË TRUPI JUAJ KUR TË FILLONI TË PINI GOSLIM

 • Dita 1: Do të vini re që jeni të ç’lodhur dhe të freskët në mëngjes.
 • Dita 5: Trupi juaj po vepron për humbjen e peshës dhe ju filloni të humbni peshë.
 • Dita 10: Ju jeni në humor, keni humbur ca peshë dhe vishni rroba 1 masë më të vogël.
 • Dita 21: Trupi juaj ripërtërihet, pesha juaj bie dhe pesha e tepërt zhduket.
 • Dita 28: Ju keni humbur shumë peshë, vishni rroba me disa numra më të vogël, jeni seksi dhe të gjithë çmenden pas jush!

EFEKTIVITETI I ÇAJIT KONFIRMOHET NGA REZULTATET E PROVAVE KLINIKE TË KRYERA NË KLINIKA NË SHQIPËRI, GJERMANI DHE AUSTRI.

 • Ulja në vëllim nga 11-16 cm – 91%
 • Humbje prej 8-16 kg – 99%
 • Zhdukje e djegësirës në stomak dhe peshës në bark – 100%
 • Gjumë më i mirë dhe rritje të efikasitetit në punë – 97%
 • Reduktim të edemës dhe celulitit – 94%

ME GOSLIM, EKZISTON VETËM NJË HAP PËR TË ARRITUR REZULTATET E ËNDRRAVE TUAJA!

Unë jam vetëm 30 vjeçe dhe deri vonë peshoja 80 kg. Kam aq probleme me stomakun sa dietat nuk më bëjnë punë. Në qytetin tonë të vogël është e vështirë të gjesh produkte të dobishme diete. Asnjëherë nuk më ka pëlqyer sporti, thjesht nuk më pëlqente të ushtrohesha. Sidoqoftë, gjithçka ndryshoi kur dëgjova për GoSlim. Është një çaj që shijon si çaji im i preferuar dhe duhet ta pij dy ose më shumë herë në ditë. Prodhuesi gjithashtu rekomandon pirjen e 1.5 litrave ujë në ditë. Për një muaj ndoqa të gjitha udhëzimet dhe si rezultat, pritjet e mia u përmbushën! Vërtetë e mahnitshme! Kam ndryshuar plotësisht veshjet e mia, por më e rëndësishmja, kam një të dashur të ri! Tashmë marr lule, darka dhe bëjmë shëtitje në mbrëmje! Mendova se nuk do ta arrija ndonjëherë këtë në jetën time! Unë po mendoj të filloj një trajtim tjetër për të përmirësuar dhe ruajtur rezultatin tim.

Kristina 30 vjeçe

Pas lindjes së fëmijës tim të tretë, nuk munda kurrsesi të rikthehesha në formë. Barku i dhjamosur, këmbët e dhjamosura … Më shqetësonin vërtet, por nuk mund të bëja gjë për këtë. Duke qenë nënë e tre fëmijëve, nuk kam pasur shumë kohë të lirë … Nuk bëhej fjalë për dietat sepse jam alergjike ndaj gjithçkaje dhe ende e ushqej fëmijën me gji. Kjo është arsyeja pse nuk është e thjeshtë të zgjedhësh dietën e duhur. Një fqinje më tha që kushërira e saj shpvtoi nga pesha e tepërt me ndihmën e çajit GoSlim. Udhëzimet tregojnë se ky ilaç magjik eliminon dhjamin nga stomaku juaj brenda një muaji. Sinqerisht, nuk e besoja. Si është e mundur? Me dy gota në ditë, pa asnjë mundim dhe humb peshë? Sidoqoftë, unë kontrollova përbërjen e tij dhe ishte e gjitha e natyrshme, madje lexova edhe komentet. Vendosa ta provoj. Fillova ta pij. Brenda shtatë ditëve, ndjeva ndryshimet e para. Kisha më shumë energji dhe kam fjetur më mirë. Ndoshta është rastësi, por me rregullimin e motit, vajza e vogël të mund të zhvendosej në dhomën e tyre. Pas dy javësh, u peshova dhe nuk u besova syve të mi! Kam humbur ca kile! Muaji nuk kishte mbaruar akoma, dhe tashmë mund të futem në pantallonat që vishja para shtatzënisë time të parë! Burri u bë më aktiv në seks dhe me siguri presim një fëmijë të katërt :). Tani e di se si të rikthehem në formë pas lindjes dhe nuk kam më frikë prej saj.

Nada 30 vjeçe

Në moshën 27 vjeçe, kujdesesha në mënyrë aktive për trupin tim. Dukesha mjaft mirë dhe e shëndetshme. Sidoqoftë, vitet dhe ndryshimet hormonale bënë punën e tyre. Nuk kisha forcë ose vullnet për sport dhe dieta. Më është dashur të ndryshoj gardërobën time dhe të blej rroba më të mëdha. Pastaj, akoma edhe më të mëdha … Kur doja të blija rroba të tjera akoma më të mëdha, një mikeshë më solli çajin GoSlim dhe më tha ta pij çdo ditë. Gjithashtu, ajo më rekomandoi që të pija shumë ujë. Nuk u besoja rezultateve. Imagjinoni habinë time pas një muaji: unë mund të futesha brenda rrobave të mia të vjetra! Për më tepër, ndihem e fortë dhe jam plot energji! Lëkura ime duket shumë më e re. Nuk e di nëse është GoSlim apo rastësi, por peshorja nuk gënjen! Plus, mendoj se jam ripërtërirë me 10 vjet!

Maria, 34 vjeçe

POROSIT

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: