Germixil: ilaç kundër parazitëve

 • Eleminon parazitët në zorrë, neutralizon vezët e parazitëve
 • Heq qafe parazitët krimbat në 30 ditë!
 • Shëron dhe mbron kundër parazitëve të mëlçisë, zemrës, mushkërive, stomakut, zorrës!
POROSIT

Testoni veten për shenja të infeksionit!

 1. Alergji (skuqje, sy që lotojnë, rrjedhje hunde, erë nga goja)
 2. Ftohjet e shpeshta, dhimbjet e fytit, bllokimet e hundës
 3. Lodhja kronike (lodhesh shpejt, edhe pse mund të jesh në gjendje qetësie)
 4. Dhimbje koke të shpeshta, kapsllëk ose diarre
 5. Dhimbje në nyje dhe muskuj
 6. Nervozizëm, çrregullime të gjumit
 7. Sy të nxirë, rrathë nën sy

POROSIT

Pse Germixil më i miri?

 • I çertifikuar. Çertifikuar dhe rekomanduar nga mjekët toksikologë për të hequr qafe parazitët në shtëpi
 • I shijshëm. Ka një shije të këndshme
 • Eko-miqësor. Ai përbëhet tërësisht nga barishte të mbledhura në vende ekologjikisht të pastra
 • Pa efekte anësore. Nuk ka asnjë efekt anësor (ndryshe nga pilulat kimike që shkaktojnë marramendje, të vjella)
 • I dobishëm. Struktura plotësisht e natyrshme dhe e sigurt, që do të thotë që mund ta pini pa recetë
 • Mënyra e përdorimit. Përdoreni atë dy herë në ditë 30 minuta para vaktit mëngjes dhe darkë. Kursi i plotë zgjat 30 ditë.

Do të jeni të shëndetshëm, falë Germixil® dhe ju do të forconi imunitetin!

 1. Gjendje e shkëlqyer e lëkurës, flokëve dhe thonjve. Pamja do të jetë më e re. Alergjia do të zhduket!
 2. Tretja do të normalizohet. Edhe gjatë natës stomaku juaj mund të tresë normalisht!
 3. Parazitët do të zhduken nga jeta juaj përgjithmonë!

Rezultatet e studimeve klinike

 • 100% – Eliminimi i parazitëve dhe vezëve
 • 80% – Funksionet e normalizuara dhe statusi i pankreasit
 • 90% – Eliminimi i dermatitit alergjik
 • 90% – Eliminimi i gastritit, ulçerave, diarresë
 • 100% – Ilaç kundër anemisë

Çfarë mendojnë ekspertët mbi Germixil?

Sëmundjet e shkaktuara nga parazitët ndodhin shpesh. Ilaçet për zhdukjen e tyre janë të shumta, por një nga të parët ishte Germixil. Për dhjetë vjet, cilësohet si një mjet i besueshëm me rezultatin më të shpejtë. Unë ua përshkruaj Germixil pacientëve për trajtimin dhe parandalimin e infeksioneve parazitare.

Afrim Bakaj, Mjek-toksikolog, kategoria më e lartë, K. MN. Përvoja profesionale: 18 vite

KOMENTE:

Në vitin 2020, vuaja nga opistorcoza, gjendja ime ishte kritike. Trajtimi u zhvillua në një spital të sëmundjeve infektive, me kimikate. Një vit më vonë, parazitët u kthyen. Përdora Germixil dhe më në fund zgjidha problemin, ndihem mirë, nuk kam alergji, dobësi, marramendje, lëkura ka përsëri një ton të shëndetshëm.

Ejona Kulla 

Sigurisht që kisha frikë, mendova nëse ai mund të më ndihmonte apo jo, por, pasi thirra konsulentin, vendosa të provoja. Ndihem më mirë tani. Unë jam gjithmonë në një humor të mirë. Pas trajtimit bëra testet dhe mjeku më tha që nuk kam më asnjë parazit. Faleminderit që më ndihmuat!

Irena Qendro

Ju faleminderit shumë për këtë produkt të mrekullueshëm! Djali ynë ishte vazhdimisht i sëmurë! Ai kishte diarre, pa oreks, i zbehtë, ai nuk mund të ngrihej në këmbë dhe barku i tij ishte i fryrë. Vendosëm të kalojmë te ilaçet “për të rritur”. Motra ime e solli atë tek mjekët më të mirë të zonës dhe ata i rekomanduan Germixil. O Zot! Një muaj më vonë djali im ndryshoi rrënjësisht. Ai u bë përsëri aktiv, i shëndetshëm dhe i lumtur! Tani asnjë parazit nuk do të na shqetësojë më!

Orta Xherri

POROSIT

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: