Fungostop: shpetoni nga kërpudhat një herë e përgjithmonë

 • Largon bakteret dhe mykun
 • Ju çliron nga kruajtjet dhe sikletet
 • Largon ererat e pakendshme
 • Parandalon riperseritjen
POROSIT

Ky produkt ju lejon të hiqni qafe problemet e mëposhtme:

 1. kruajtje të rënda dhe djegie në zonat e prekura nga kërpudhat
 2. skuqje e lekures
 3. çarje te vogla te lekures
 4. çarje ndermjet gishtave
 5. zbardhje dhe dobesim i thonjeve
 6. perkeqesim gradual i pllakes se thonjeve
 7. arome e pakendshme

POROSIT

Si te aplikoni Fungostop

 • Lani me kujdes kembet ne uje te ngrohte
 • Thajini shume mire
 • Lyeni këmbën me krem deri në përthithje

Mos humbisni kohe, hiqeni qafe kete infeksion perpara se te perhapet ne te gjithe kemben

Me kalimin e kohës, simptomat e infeksionit përkeqësohen. Thonjtë fillojne të shkulen, lëkura prishet, këmbët mbushen me pustula të dhimbshme dhe shpesh infeksioni mund të përhapet në të gjithë këmbën.
Mos lejoni që sëmundja të evoluojë!

Mendimi i ekspertit

Hulumtimi im vjen nga rekrutimi i viteve të mia si mjek kazermash në ushtrinë gjermane. Ne praktikisht të gjithë kishim kërpudha atje. Të gjithë kemi veshur kambale gjatë gjithë vitit, të cilat nuk e lanë ajrin të kalonte dhe i shtrydhi këmbët. Një mjedis i lagësht është i përsosur për rritjen e kërpudhave.

Në ushtri është e vështirë të kurosh këtë lloj problemi, ka përparësi të tjera. Në rastin më të mirë,propozohej larja me uthull. Kërpudhat mendohej se ishin një sëmundje e zakonshme e lëkurës që nuk përbën asnjë rrezik.

E kuptoja nevojën për të treguar qe ishte një përvojë e vështirë në jetë, por me dukej absurde qe nuk kishte asnjë mënyrë për të luftuar infeksionet e kërpudhave. Fati erdhi kur një nënkolonel i yni gjeti veten duke i hequr thonjtë e këmbës së djathtë, të gjithë të infektuar. Kështu që në marrëveshje me të vendosa të bëj diçka radikale. Përmes nënkolonelit, unë rashë në kontakt me gjeneralin e batalionit tonë dhe ne organizuam një bashkëpunim me institutin e teknologjisë shëndetësore për të filluar hulumtimet për të krijuar një ilaç specifik antifungal për ushtrinë gjermane.

Për 5 vjet kam marrë pjesë personalisht në hulumtimin e produktit. Vështirësia qëndron në sigurimin se përgatitja nuk do te ishte vetëm efektive, por gjithashtu te ishte rezistente ndaj kushteve të ashpra të kërkuara nga ushtria.

Në fund krijuam formulën për përgatitjen e kurës totale të kërpudhave dhe e testuam atë në qendrën tonë ushtarake, kemi kryer qindra prova në një pjesë të madhe të ushtrisë. Megjithatë, në një moment, u bë një shkurtim i fondeve të ushtrisë dhe projekti u mbyll, dhe studimet u anuluan.

Deri në vitin 2017 nuk kam qenë në gjendje të pajtohem me asnjë kompani farmaceutike për të prodhuar në masë produktin që shpikëm, megjithatë nuk kemi harxhuar të gjitha këto vite kot. Në Shtator 2017 më në fund arrita të gjej një marrëveshje për lëshimin e përgatitjes. Përgatitja për momentin do të shpërndahet vetëm përmes faqes përkatëse. Sidoqoftë, besoj se me kalimin e kohës, edhe nëse me një çmim më të lartë, do të jetë në dispozicion edhe në barnatore.

Dua të falënderoj të gjithë ata që morën pjesë në hulumtim për të krijuar këtë përgatitje. Asnjëherë nuk kisha menduar se do t’ja arrija kësaj dite, dhe jam vërtet krenar që më në fund ja dola.

FLORIAN W. VELTEN, Alergolog dhe Imunolog me njëzet vjet përvojë në Frankfurt

Vleresime të Fungostop

Unë mendoj se e kam marrë këtë myk në një sallon bukurie gjate nje pedikyri. Me sa duket, instrumentet nuk ishin sterilizuar të gjithë. Këmbët e mia filluan fillimisht kruajtjen. Nuk kisha kohë të shkoja te mjeku, veçanërisht për një problem kaq të vogël dhe të nënvlerësuar.

Lexova shumë përshtypje pozitive në internet në lidhje me Fungostop dhe e porosita atë dhe, çfarë të them, këmbët nuk kane me arome te keqe dhe nuk me kruhen me, kërpudhat janë zhdukur përgjithmonë :)

Viola 29 vjece

Unë jam një trajner noti dhe e kaloj gjysmën e jetës time në pishinë. Shumë kanë probleme me kërpudhat dhe shpesh më është dashur të trajtoj veten. Ndërsa këmbët më fillojnë të kruhen, menjëherë marr masat e nevojshme. Fungostop ma rekomandoi një koleg, një përgatitje plotësisht e re.

Pas nje trajtimi te plote me Fungostop Krem, nuk kam me asnje shqetesim prej mykozave prej 6 muajsh.

Erjona 35 vjece

Kam aplikuar Fungostop 2 herë në ditë dhe tashmë pas dy javësh kaloi aroma e keqe dhe kruajtja.
Para se të provoja “Fungostop Krem” mendova se kërpudhat mund të zhdukeshin vetëm për një kohë të shkurtër dhe pastaj ktheheshin gjithmonë … kam provuar cdo produkt te mundshem. Me sa duket vetëm simptomat zhdukeshin perkohesisht por kërpudhat mbetëshin aty.

Unë kam aplikova Fungostop 2 herë në ditë dhe tashmë pas dy javësh kaloi aroma e keqe dhe kruajtja … Dhe me ne fund e zgjidha problemin.

Enea 37 vjec

POROSIT

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: